Djelatnici arhiva

Ravnateljica: Živana Heđbeli, viša arhivistica
tel: 01/ 4807 – 151
e-mail: ravnateljica@daz.hr

I. odjel za sređivanje i obradu arhivskog gradiva
Voditeljica Odjela: Katarina Horvat, viša arhivistica
tel: 01/ 4807 – 165
e-mail: katarina.horvat@daz.hr

Željka Dmitrus, arhivistica, specijalistica za starije arhivsko gradivo
tel: 01/ 4807 – 168
e-mail: zeljka.dmitrus@daz.hr

Marija Zorko, arhivska tehničarka
tel: 01/ 4807 – 166
e-mail: marija.zorko@daz.hr

Štefica Vrhovnik, arhivska tehničarka
tel: 01/ 4807 – 166
e-mail: stefica.vrhovnik@daz.hr

Danko Rusan, arhivski tehničar
tel: 01/ 4807 – 166
e-mail: danko.rusan@daz.hr

II. odjel za sređivanje i obradu arhivskog gradiva
Voditeljica Odjela: Mirjana Gulić, viša arhivistica
tel: 01/ 6692 – 234
e-mail: mirjana.gulic@daz.hr

Damir Validžić, viši arhivist,
tel: 01/ 6692 – 236
e-mail: validzic@daz.hr

Ivan Pupić Bakrač, viši arhivist,
tel: 01/ 6692 – 236
e-mail: ivan.pupic@daz.hr

Mladen Čumbrek, arhivski tehničar,
tel: 01/ 6692 – 336
e-mail: mladen.cumbrek@daz.hr

Krunoslava Bilić, arhivska tehničarka,
tel: 01/ 6692 – 236
e-mail: krunoslava.bilic@daz.hr

Renata Vučić, arhivska tehničarka,
tel: 01/ 6692 – 236
e-mail: renata.vucic@daz.hr

Marta Kvakan, arhivska tehničarka
tel: 01/ 6692 – 335
e-mail: marta.kvakan@daz.hr

Odjel za dokumentacijsko-informacijske poslove
Voditeljica Odjela: Zora Hendija, viša arhivistica
tel: 01/ 4807 – 163
e-mail: zora.hendija@daz.hr

Mihaela Barbaric, arhivistica specijalistica
tel: 01/ 4807 – 167
e-mail: mihaela.barbaric@daz.hr

Božidar Kereković, arhivist
tel: 01/ 4807 – 167
e-mail: bozidar.kerekovic@daz.hr

Ines Brenko, knjižničarka
tel: 01/ 4807 – 155
e-mail: ines.brenko@daz.hr

Andrej Odorčić, viši arhivski tehničar
tel: 01/ 4807 – 164
e-mail: andrej.odorcic@daz.hr

Ivana Ciko Vidović, arhivska tehničarka
tel: 01/ 4807 – 164
e-mail: ivana.ciko@daz.hr

Ivana Matijašić, arhivska tehničarka
tel: 01/ 4807 – 164
e-mail: ivana.matijasic@daz.hr

Hrvoje Fürnstein, arhivist
tel: 01/ 4807 – 164

Odjel za zaštitu arhivskog i registraturnog gradiva izvan arhiva
Voditelj Odjela: Darko Rubčić, arhivski savjetnik
tel: 01/ 4807 – 162; 4851-037
e-mail: darko.rubcic@daz.hr

Maja Brunec, arhivistica
tel: 01/ 4807 – 161
e-mail: maja.brunec@daz.hr

Tomislav Vidaković, arhivist informatičar
tel: 01/ 4807 – 161
e-mail: tomislav.vidakovic@daz.hr

Gorana Hrbud, arhivska tehničarka, spec. informatička tehničarka
tel: 01/ 4807 – 161
e-mail: gorana.hrbud@daz.hr

Odjel za pravne i opće poslove
Voditeljica Odjela: Danijela Milovac, tajnica Arhiva
tel: 01/ 4807 – 152
e-mail: danijela.milovac@daz.hr

Suzana Vranjković
tel: 01/ 4807 – 160
e-mail: suzana.vranjkovic@daz.hr

Zaposlenici na tehničkim poslovima:
Anamari Antolić, tel: 01/ 6692 – 236
Željko Antolović, tel: 01/ 4807 – 150; e-mail: porta@daz.hr
Rajka Bralić,tel: 01/ 4807 – 150; e-mail: porta@daz.hr
Krešo Crnić, tel: 01/ 4807 – 150; e-mail: porta@daz.hr
Luce Jeleč, tel: 01/ 6692 – 236; e-mail: porta@daz.hr
Damir Medić, tel: 01/ 4807 – 150; e-mail: porta@daz.hr
Ivan Sliško, tel: 01/ 4807 – 150
Neno Veseljak, tel: 01/ 4807 – 156; e-mail: fotokopiraona@daz.hr

 

 

Odjel za ekonomsko – financijske poslove
Voditeljica Odjela: Elizabeta Puzak
tel: 01/ 4807 – 159
e-mail: elizabeta.puzak@daz.h

Zaposlenici na tehničkim poslovima:
Željko Frajtić, tel: 01/ 6692 – 236
Goran Jelčić, tel: 01/ 6692 – 236; e-mail: goran.jelcic@daz.hr
Zdravko Kovačević, tel: 01/ 6692 – 236
Damir Lukačević, tel: 01/ 6692 – 236
Boris Rak, tel: 01/ 6692 – 236; e-mail: boris.rak@daz.hr

Podijelite...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter